Vondelstraat 77
In 1882 o.a. voor hemzelf door P.J.H.Cuypers gebouwd woonhuis in een mengsel van neogotiek en neo-renaissance, gevelmozaiek.
Alles over monumenten onder één dak.
Een monument kopen, onderhouden of verduurzamen? Hier vindt u alle informatie, inspiratie en praktische tips.
In 1882 o.a. voor hemzelf door P.J.H.Cuypers gebouwd woonhuis in een mengsel van neogotiek en neorenaissance.
| Functie | Hoofdcategorie | Subcategorie | Functietype | Is hoofdfunctie |
|---|---|---|---|---|
| Woonhuis | Woningen en woningbouwcomplexen | Woonhuis(K) | oorspronkelijke functie | Ja |
| Straat | Getal | Achtervoegsel | Postcode | Plaats | Locatie | Situatie | Is hoofdadres |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vondelstraat | 79 | A | 1054 GL | Amsterdam | – | – | Ja |
| Vondelstraat | 79 | C | 1054 GL | Amsterdam | – | – | – |
| Vondelstraat | 79 | B | 1054 GL | Amsterdam | – | – | – |
| Kadastraal perceel | Kadastrale sectie | Kadastraal object | Appartement | Kadastrale gemeente |
|---|---|---|---|---|
| 205 | R | 7081 | A1 | Amsterdam |
| 205 | R | 7081 | A2 | Amsterdam |
| 205 | R | 7081 | A3 | Amsterdam |
| – | R | 205 | – | Amsterdam |
In 1882 o.a. voor hemzelf door P.J.H.Cuypers gebouwd woonhuis in een mengsel van neogotiek en neo-renaissance, gevelmozaiek.
Hollandsche Manege (1880, door A.L.van Gendt), een inpandig gelegen complex bestaande uit een gang onder de huizen van de Vondelstraat door, een piste met ijzeren kap, omgeven door stallen, trappenhuis, foyer, toeschouwers- en orkestbalcons enz., alles in eclectische neo-renaissancestijl en vrijw
Inleiding