Neboklooster
Het KLOOSTERGEDEELTE, dat plaats bood aan de leraren en dienst deed als studiehuis, bestaat uit drie vleugels die een binnenhof omsluiten, waarvan de vierde vleugel wordt gevormd door de kerk.
Alles over monumenten onder één dak.
Een monument kopen, onderhouden of verduurzamen? Hier vindt u alle informatie, inspiratie en praktische tips.
Aan de noordzijde van de huidige toegang gelegen bakstenen (Noors verband) L-vormig pand onder twee haaks op elkaar staande zadeldaken met rode pannen. Het pand is later witgeschilderd. De entree bevond zich oorspronkelijk in een portiek met afdak en gemetselde kolom. Bouwjaar: ca. 1930. Architect: mogelijk K. van Geyn.
| Functie | Hoofdcategorie | Subcategorie | Functietype | Is hoofdfunctie |
|---|---|---|---|---|
| Dienstwoning | – | – | Oorspronkelijke functie | – |
| Woonfunctie | Woningen en woningbouwcomplexen | – | Huidige functie | – |
| Straat | Getal | Achtervoegsel | Postcode | Plaats | Locatie | Situatie | Is hoofdadres |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nijmeegsebaan | 19 | – | 6561KE | – | – | – | – |
Het KLOOSTERGEDEELTE, dat plaats bood aan de leraren en dienst deed als studiehuis, bestaat uit drie vleugels die een binnenhof omsluiten, waarvan de vierde vleugel wordt gevormd door de kerk.
PLANTENKAS, geflankeerd door twee stenen bijgebouwtjes, gelegen aan de achterzijde van het kloostercomplex. De kas bestaat uit een van een lessenaarsdak voorzien glazen bouwvolume, dat is ingeklemd tussen twee bakstenen gebouwtjes, elk voorzien van een schilddak met rode pannen.
Complexonderdeel 03
Inleiding