Zuiderweg 15, Schagen

Monumenttype:
Gemeentelijk monument
Monumentnummer:
1006466500
Monumentnaam:
Zuiderweg 15
Plaats:
Schagen

Monumenten.nl maakt u wegwijs in monumentenland

Alles over monumenten onder één dak.
Een monument kopen, onderhouden of verduurzamen? Hier vindt u alle informatie, inspiratie en praktische tips.

Specificaties

Bron: Fenicks B.V.

Eigenschappen

Functies
Functie Hoofdcategorie Subcategorie Functietype Is hoofdfunctie
School Oorspronkelijke functie
Gezondheidszorgfunctie - Bijeenkomstfunctie Cultuur gezondheid en wetenschap Huidige functie
Adressen
Straat Getal Achtervoegsel Postcode Plaats Locatie Situatie Is hoofdadres
Zuiderweg 15 1741NA
Bron: Fenicks B.V.

Tijdlijn Zuiderweg 15

  • Gebruik van het Pand

    2023

    Het pand wordt vanaf Mei 2023 gebruikt als dagcentrum en dag opvang voor cliënten van Esdege-Reigersdaal.
    En esdege-reigerdaal die huurt het op haar manier weer van Ron Smit (Tapijt winkel in Schagen).

    Cliënten van de dagcentrum.
    Ze verzorgen de tuin, ze werken op de repro afdeling, ze werken met hout en maken producten die kunnen verkocht voor in de winkel, Atelier dit is de enige groep van de dagcentrum die in het hoofdgebouw zit en hier schilder ze en maken ze bordjes en bakjes van klei, Keuken daar maken ze elke week verse soep voor de begeleiders en de cliënten die binnen de activiteitencentrum dagbesteding doen, Servers groep deze groep houd zich bezig met het zetten van koffie en thee voor de pauze en tijdens de lunchpauze dat er op elke groep melk en thee staan en bestek voor die gene die het gebruiken, En halen iedere week het glas op in de wijk om vervolgens naar de glasbak te brengen En in de winkel verkopen ze de spulletjes die worden gemaakt op de groepen.

    Cliënten van de Dag opvang.
    Alle kinderen hebben het recht zich te ontwikkelen. Daar richten we ons ook op bij orthopedisch dagcentrum (ODC) De Troubadour. Omdat het bezoek aan een reguliere basisschool voor een kind met een beperking niet altijd mogelijk is, kan een ODC een mooi alternatief zijn. Plezier staat voorop, want alleen op die manier kan een kind zich ontwikkelen. De Troubadour heeft drie groepen en beschikt over een gymzaal, spelruimte en snoezelruimte. Zwemmen doen we in een zwembad in de buurt.

    Bron: Ik heb op de Activiteitencentrum gezeten

Voeg een verhaal over dit monument toe aan de tijdlijn

Weet u meer over dit bijzondere monument of heeft u een herinnering over dit monument? Vul de tijdlijn aan. Deel uw verhaal en houd dit monument springlevend.

Andere monumenten in de buurt

Naar boven