De mansardekap heeft de nok loodrecht op de straat en is gedekt met rode Tuile du Nord pannen.
De gevels zijn opgetrokken in bruinrode baksteen in kettingverband. In de voorgevel met mansardetop is aan de rechterzijde de entree gesitueerd. Hiertoe is de hoek van het huis teruggelegd onder een zware betonnen latei.
In een kozijn met een rondboogvormige bovendorpel is een gelijkvormige deur afgehangen. De deur is voorzien van een middenstrook met opgelegde panelen en een klein ruitje. De deur is omrand met vaste ramen met glas-in-lood vulling, die de basisvorm van het kozijn volgen.
Links naast de deur is de gevel voorzien van een rechte erkeruitbouw, die gekoppeld is aan die van het buurpand. De kozijnen in de erker bezitten bovenramen met glas-in-lood vulling. De verdieping is voorzien van een vierlicht met draairamen.
Hierbij moet worden opgemerkt dat het pet pand onderdeel is van de structurele eenheid van twee panden (nummer 4 en 6).